Wyjątkowe meble do kuchni

Znudziła Ci się już klasyka? Brzydzisz się koronkami i rzeźbieniami w meblach kuchennych? A może przeciwnie – obca Ci jest współczesna sterylna stylistyka? Jeśli nie możesz znaleźć nic dla siebie w morzu ofert producentów mebli do kuchni, zdecyduj się na coś niepowtarzalnego i wyjątkowego.

Meble więcej niż na wymiar

Hasło „meble na wymiar” to już standard, jednak zwykle kryje się pod nim takie układanie dostępnych w standardowej ofercie producenta szafek, blatów i sprzętów, żeby pomieściły się w Twojej kuchni. Są jednak tacy producenci, prawdziwi artyści w swojej branży, którzy potrafią zupełnie od podstaw zaprojektować Twoją przestrzeń kuchenną tak, żeby była niczym szyta na miarę sukienka. Jesteś niska? Do standardowych kuchni musisz dokupować sobie stołek, by sięgnąć do górnych szafek? Z meblami dopasowanymi do swojego wzrostu nie będziesz musiała się tym martwić. Gdy gotujesz, lubisz mieć przyprawy pod lewą ręką? Projektant stworzy dla Ciebie unikatowe miejsce, które będzie z Tobą wręcz współpracować podczas kulinarnych wariacji. Możesz też oczekiwać od projektantów ciekawych rozwiązań technicznych, ukrytych schowków, wysuwanych blatów, które ułatwią Ci codzienne funkcjonowanie w przestrzeni kuchennej.

Meble do kuchni
Meble do kuchni

Moda i styl

Nie lubisz współczesnych gładkich tafli kuchni i wszędobylskiej bieli? A może chcesz odtworzyć klimat kuchni Twojej babci z Podlasia? Nie musisz przecież poddawać się współczesnym trendom. Kuchnia to serce każdego domu, dlatego dobrzy projektanci i producenci mebli do kuchni potrafią wyjść naprzeciw oczekiwaniom wielu gustów.

Zobacz również  Które dzielnice wybrać, szukając mieszkania we Wrocławiu?

Możesz zwrócić się do stolarza, który wyrzeźbi dla Ciebie niepowtarzalne fronty szafek albo wybrać z palety PANTONE swój własny odcień wymarzonej, modnie lakierowanej kuchni. A może chcesz tylko drobiazgów, smaczków w odblaskowym kolorze, które wyróżnią Twoją kuchnię. Istnieje też możliwość stworzenia z kuchni prawdziwego obrazu – fronty zabudowy czy blaty mogą kryć prawdziwe obrazy czy nawet fototapety. Jedynym ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia albo… budżet.

Wcale nie musisz kierować się modą. Dziś możesz pozwolić sobie na dowolne szaleństwo. Designerskie dodatki? Nowoczesne rozwiązania techniczne? Szydełkowe serwetki na dębowych blatach? Odpowiedź na wszystkie te pytanie brzmi: tak!